Přikrývka Antibakterial Termo

 Antibakteriální nealergická přikrývka je lehká splývavá a díky zdvojené konstrukci se vyznačuje zvýšenou hřejivostí. Supervlákno Mikro-Stop aktivně působí proti roztočům a bakteriím. 

ANTIBAKTERIAL TERMO Náplň: Supervlákno Mikro-Stop, obsahuje jedinečné anorganické, polymerické aditivum, které přímo aktivně působí proti roztočům a bakteriím. Jeho hlavními rysy: 

- trvalá přítomnost ve vláknu

- bezpečnost a netoxičnost
- není prchavé a je trvalé i při opakovaném praní. Povrchová textilie mikrovlákno Ošetřování: praním na 60°C Adjustace: obrazový informativní leták, prodejní taška z čirého materiálu se zipem. Je vyšší formou ochrany proti alergiím a dalším zdravotním problémům které způsobují nebo zhoršují roztoči a bakterie, a to nejen neutrální formou použitých materiálů a další ochrany praním a vyvářkou, ale přímo aktivní ochranou zajištěnou aditivem
Mikro-Stop. Termo je přikrývka vyrobená z materiálů stejných vlastností jako přikrývka KLASIK, liší se zdvojenou konstrukcí. Výplň tvoří dvě oddělené vrstvy rouna, mezi kterými tak vzniká „vzduchová kapsa“. Tento vzduchový prostor zajišťuje lepší tepelně izolační vlastnosti (obdobný efekt se využívá i ve stavebnictví – duté cihly apod.) SAXUM dodává rovněž – antibakteriální a protiplísňové ložní prádlo Amicor*pure.

Varianty zboží

Velikosti: Dezény/barevnice:
Kód: 2G01240701001
Barva/dezén: bílá
Velikost: 135x200
Cena: 1622,- Kč
Dostupnost: dočasně vyprodáno
Kód: 2G01240702001
Barva/dezén: bílá
Velikost: 135X220
Cena: 1769,- Kč
Dostupnost: skladem

Související zboží