O nás

 se dlouhodobě zabývá vlastní produkcí bytového textilu zaměřeného především na ložní program a současně jeho velkoobchodním prodejem do vybrané sítě specializovaných obchodů i maloobchodním prodejem ve vlastních firemních prodejnách. V naší nabídce najdete výhradně kvalitní české výrobky, které prezentujeme a propagujeme pod heslem: DŮVĚŘUJTE ČESKÉ KVALITĚ 

Vlastní ucelenou kolekci bytového textilu prezentovanou pod naší registrovanou značkou  vhodně doplňujeme exkluzivní nabídkou předních českých textilních výrobců, především VEBA Broumov. SAXUM CZ s.r.o. je jejím oficiálním partnerem v oblasti prodeje a distribuce výrobků VEBA na našem trhu a může tak obchodním partnerům ve specializovaných obchodech dodávat tento sortiment za ceny výrobce.
 
Našimi neméně důležitými partnery jsou HOTELY, PENZIONY, VYSOKOŠKOLSKÉ KOLEJE, INTERNÁTY, ZDRAVOTNICKÉ A SOCIÁLNÍ I JINÉ UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ. Skloubením výrobků vlastní produkce  a produkce VEBA dokážeme uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků v oblasti ubytování a gastronomie. Kromě kompletního vybavení jen kvalitními výrobky poskytujeme i poradenství a ucelený servis.